niedziela, 22 lipca 2012

Zbigniew Hipokryta.

Ziobro powiedział, że jest za zniesieniem immunitetów posłom, senatorom, sędziom i prokuratorom. Jak twierdzi, dzięki immunitetom pewne osoby mogą chronić się przed odpowiedzialnością za takie  przestępstwa jak jazda po pijanemu czy bicie żony... a to ciekawe, bo Solidarna Polska jest przeciwko konwencji o zapobieganiu i przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet, czyli jest jak najbardziej za biciem żon bezkarnie nazywając to ochroną naturalnych ról kobiety i mężczyzny (kobiety przy garach, mężczyźni - cała reszta zajęć łącznie z życiowymi przyjemnościami). Przypomniała mi się także sprawa sprzed roku , kiedy to Ziobro znacznie przekroczył prędkość na niemieckiej drodze i to jeszcze samochodem na dwóch różnych tablicach rejestracyjnych, jednak nie miał zamiaru poddać się kontroli ani płacić kary- zasłonił się immunitetem. Zbysiu faktycznie pozbył by się immunitetu? Czy tylko tak papla by im poparcie wzrosło? Czegoś się facet nauczył w tym PiSie, to przyznać trzeba, a w przypadku Blidy immunitet i tak by mu nie pomógł- dobrze o tym wie.

8 komentarze:

Damian pisze...

haha Zbyszek znoszenie immunitetu powinien zacząć od siebie, bo gdyby nie immunitet już kilka razy musiałby poddać się karze za łamanie prawa. Masz niesamowitą racje nazywając go hipokrytą... Brawo Zbysiu!

navrotzky pisze...

Zbyszek, jak i prawie wszyscy z rządu powinni wziąć dupę w kroki i spie*dalać z tąd.
Najlepiej wrzucić wszystkich tych hipokretynów do wygasłego wulkanu i zaplombować go ich własną głupotą, hipokryzją, złodziejstwem i kłamstwem, wtedy nie uciekną ;)

Zmija37 pisze...

Oni mają silnie wyrobiony instynkt samozachowawczy, ich się nie da wyeksmitować niestety

Ra pisze...

Ja się o Zbysiu wypowiadać nie będę :P Dama wie dlaczego :P Cicho sza :P:P:P

Two Bored Men pisze...

Dobre! Jakoś umknęła nam ta sprawa sprzed roku na niemieckiej autostradzie. ;)

pkanalia pisze...

na temat Konwencji i reakcji na nią pisałem już
http://ptr17.blogspot.com/search?q=konwencja
i zdania nie zmieniam... co prawda pisałem centralnie o reakcji kołtunów z PO, ale dla mnie kołtun to kołtun, nieważne jakie nosi barwy klubowe...
kwestia immunitetu pojawia się raz na jakiś czas i fascynujące jest to, że podnoszą ją zwykle ci, którzy mieli wcześniej na bakier z prawem /będąc posłem/ i immunitetem się bronili...
czy to jest hipokryzja?... szczerze mówiąc, nie wiem... być może Zbyniek rzeczywiście zmienił poglądy, ale ja i tak tej mendzie nie wierzę...
pozdrawiać :))...

Hanna pisze...

Na widok tego hipokryty szlag mnie trafia.Nie mogę znieść jego słowotoku.Mocno niecenzuralne słowa cisną mi się na usta.Pozdrawiam serdecznie Damo.

only-avianca pisze...

Żeby zmienić poglądy, trzeba się ich wcześniej dopracować.

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.