środa, 20 czerwca 2012

Napruci winem mszalnym.

Nie czajmy się, w Polsce powinna być policja religijna. Trzeba łapać każdego, kto obraża katolskie uczucia (a to oni mają jakiekolwiek?). Ostatnio coraz bliżej jestem stworzenia powieści o wariacie z salonu24, którego blog się nazywa "mójświat". Gościu faktycznie ma swój świat, żyje w nim i stracił kontakt z rzeczywistością- pisał ostatnio, że karać surowo należy każdego, kto brzydko mówi o "wielkim" Polaku- Karolu Wojtyle. Inny wytup spod krzaka (nazwy bloga nie pamiętam, ale to było na onecie) pisał, że powinny powstać więzienia, gdzie by wsadzać wrednych ateistów na tak długo, aż zmądrzeją, bo obrażają bezczelnie boga... jakiego boga? Obrażają tylko ludzką głupotę, no chyba że to ona jest bogiem. Doda to ofiara imbecylizmu i fanatyzmu, nie miała prawa powiedzieć co myśli, ale oni już mają prawo. Mają prawo wymyślać innym od zboczeńców, pederastów, komuchów, bolszewików, feminazistek itp. Mają prawo śmiać się z innego światopoglądu, mają prawo wymyślać stosy bzdur na temat ideologii, z którymi jest im nie po drodze. Wolno im wymyślać ustawy (to gówno z klauzulą sumienia), które mi przywołują na myśl termin z Islamu- szariat. Sędzia co Dodę skazał chyba też był napruty winem...mszalnym.

17 komentarze:

pkanalia pisze...

kocham Dodę... tak "kontrolnie" oczywiście /wolę brunetki/, bo pomijając fakt, że kocham /bardzo!/ swoją CR, to kocham wszystkie kobiety normalne myślące...

wiesiek pisze...

Mnie tylko dziwi ze taki jeden z drugim "obrażony na uczuciach" nigdy nie zastanawiał się Jak to było w tamtych czasach.Powszechnie wtedy pito wino,piwo,miody.A Jezus i uczniowie to co ?Czy im nie zdarzyło się "nadużyć" Sam bym będąc w Kanie nadużył tej wody zamienionej w wino.
Powszechnie wiadomo ze starożytni by mieć kontakt z bogami odurzali się zielem.Czy "nasi" już nie ? A dlaczego to ? Kto ma pewność ze tak nie było.Nowak? /od sekt?/ I to jego durnia obraza??
Dlaczego ja mam się nie uśmiechać jak w Radyjo pada "zawsze dziewica" kiedy w odnalezionych rękopisach jak byk stoi Jezus miał 4 braci i 2 siostry A sam był najmłodszym z nich.No to jaka na miły Bóg "dziewica"
Mnie to obraza,kłócące sie ze zdrowym rozsądkiem gadania.
A pani sędzi wszystkiego najlepszego Spietrała się bowiem ogromnie.Całe szczęście ze jest jeszcze Strasburg a stanowi sędziowskiemu będzie wstyd

Brunet pisze...

Cóż, skazując blondynkę za to co powiedziała, sąd sam sobie wystawia świadectwo:)

Dama Kier pisze...

@Piotrze- to dobrze, że kochasz zdorowo myślące kobiety, chwała Ci za to.
@Wieśku, ja też uważam, ze w tamtych czasach piło się, ćpało jakieś ziółka i bzykało co się napatoczy, ale katolicy niestety mają inną wizję. Czytałam kiedyś, że najprawdopodobniej ojcem Jezusa jest jakiś rzymski żołnierz.
@Brunecie- podobno sędzina też jest blondynką.

Ra pisze...

Kiedyś czytałam blog faceta, który twierdził, że Sinead O'Connor powinno się spalić na stosie za publiczne podarcie zdjęcia papieża, więc nic mnie już nie zdziwi...

obywatel zniesmaczony pisze...

Sędzia Anna Maria Wes....
Sędziuje się tak jak na to pozwalają trendy. Nie ważne, że sąd powinien być niezawisły a żyjemy w państwie świeckim.

Paulina pisze...

Dla mnie ta cała afera jest śmiechu warta. Szkoda, że w kraju, w którym teoretycznie ( i chyba tylko teoretycznie) mamy wolność słowa i rozdzielność państwa od Kościoła oraz konstytucyjną (!) gwarancję, że Polska jest państwem laickim, "niezawisłe" sądy mówią nam o tym, co możemy mówić, a czego nie, żeby nie obrazić jakichś fanatycznych katoli. Nie jestem wielką fanką Dody, ale zyczę jej powodzenia w Strasburgu! Może to dopiero jakoś zmieni polską rzeczywistość... Choć chyba jednak wątpię- mohery wprawdzie są na wymarciu, ale niestety rośnie nowe pokolenie.... A tej grupie społecznej niestety nic logicznymi argumentami się nie wytłumaczy.

Anonimowy pisze...

Do "Wysokiego" Sądu nie dotarło jeszcze, kto klęczy ten nie rośnie.

Ela G-P pisze...

Broniąc w ten sposób swoich jakże wrażliwych uczuć sami się ośmieszają.

Brunet pisze...

Może sędzina jest farbowana?:)

Stefan pisze...

Jest jak jest i jeśli nadal będziemy wybierać partię, której jedynym argumentem jest trzymanie z dala od władzy PiS, to będzie jak jest.
Sądy są niezawisłe, ale w granicach prawa. Więc trzeba tak zmienić prawo, żeby obraza uczuć religijnych nie była karana. Tym bardziej, że gdybym ja wierzył w krasnoludki i ktoś obraziłby moje uczucie miłości do nich, to nie miałbym szans w sądzie. Szanse ma tylko kościół katolicki. A więc mamy do czynienia z nierównością podmiotów wobec prawa. Ale obecna większość prawa karnego nie zmieni, bo Gowin i Pawlak nie pozwolą.
Już zbyt wiele kosztują nas kolejne przegrywane procesy przed Trybunałem w Strasburgu. Nas, bo to z budżetu (a nie z kieszeni przybiskupich sędziów) płacone są odszkodowania dla pokrzywdzonych. Tym razem budżet państwa udławi się tymi 5000 zł.
Gdybyż Palikot skupił się poważnej polityce i nie zajmował się Latą lub Millerem i w ogóle malutkimi gierkami! Miałby wtedy szanse.

Dama Kier pisze...

@Brunecie, Doda też jest brunetką:)

Dama Kier pisze...

@Stefanie masz rację. Widzę przyszłość polskiego prawa w jeszcze czarniejszych barwach, tu po prostu długo, długo będzie panować religia a później rozsądek. Co do Palikota- największym jego błędem jest poświęcanie multum uwagi trawce.

Hanna pisze...

Chcę się grzecznie przywitać jako nowa komentatorka.
Nie ukrywam,że Doda nie jest z mojej bajki ale to bez znaczenia.Wyrok sądu mocno mnie zaniepokoił bo otwiera furtkę dla oszołomów.W myśl zasady:daj komuś palec a chwyci rękę.Policja religijna nie będzie potrzebna bo w hufcach gorliwych wyznawców Rydzyka znajdą się chętni do pełnienia tej funkcji za frico. Żyjemy w kraju, w którym Prezydenta można nazywać zdrajcą a Premiera Ruskim sługą. I to zupełnie bezkarnie.
Po raz pierwszy zetknęłam się z wyrokiem sądu , który opierał się na religijnych poszlakach bo w kwestii wiary trudno o dowód.Nergal dokonał swojego czynu fizycznie, Nieznalska również ale Doda? Mam jej do zarzucenia jedno.Usiłowała w głupi sposób wytłumaczyć się ze swoich słów.Zabrakło jej konsekwencji.Szkoda. Pozdrawiam

ajar pisze...

Wariat z Salonu24? Najpierw trzeba by się zorientować, ile on ma lat. Jak czytam niektórych komentarze, wypowiedzi, blogi to aż żal się robi, że człowiek traci czas wpadając na takie rzeczy. No cóż. Wolność. Ale czasami myślę, że ludzie wypowiadający się powinni mieć przymus przedstawiania się i mówienia kim są tak naprawdę.

Maria-Dora pisze...

Damo Kier, w pełni się z tobą zgadzam, na swoim blogu pisałam dwukrotnie o sprawie Dody, raz, gdy postawiono ja przed sądem, drugi raz po wyroku pierwszej instancji. Jestem zaskoczona, że ten wyrok się utrzymał. Ale czytałam już teorię spiskową ludzi o wiadomych poglądach, że to chodzi o to, żeby Doda odwołała się do Strasburga i żeby Polska przegrała i powstała interpretacja prawa pozwalająca na obrażanie katolików. Jak więc widzisz, taki makiawelizm jest podejrzewany.

Dama Kier pisze...

Anonimowych proszę o podpisywanie się, to takie trudne? W świecie, gdzie IP nie tajemnica, jednemu i temu samemu anonimowi szczerze radzę podpisywać się tak samo albo...przykry BAN będzie, nawet jeśli światopoglądowo mi autor anonim pasuje.

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.