niedziela, 13 maja 2012

Hofman mówi...

Miałam kiedyś chlebak w domu, jakiejś lipnej marki „Hoffman”. Kiepski to był chlebak. Jak był zamknięty, pieczywo w nim robiło się mokre i zaczynało pleśnieć. Nie tylko dlatego Hofman źle mi się kojarzy, kojarzy mi się też z PiSem a więc zakłamaniem, chamstwem i krętactwem.

„Palikot przekroczył granicę, za którą już nie ma polityki, tylko trzeba tego faceta powiesić na najbliższej gałęzi. Wszyscy musimy do tego doprowadzić. Po czymś takim trzeba mu wybrać gałąź.”

Powiedział kiedyś pan Hofman o Palikocie. To dopiero tekst niskich lotów, który katoprawicowym smrodkiem zalatuje na kilometr („a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści”- znacie ten slogan łysych NOPowców?). Kilka dni temu elokwentny Adaś „podkreślił, że poseł Balt, który nazwał Palikota "bezideowym chamem", zachował się honorowo, choć - jak zauważył - "uniósł się w emocjach"- podaje wp.pl. Czy ktoś, kto nawołuje do wieszania jakiegoś polityka przypadkiem nie jest chamem, którego za bardzo poniosły emocje? Tak, jak najbardziej nim jest. Na wieszaniu na gałęzi się nie skończyło, Adam powiedział więcej o Januszu Palikocie

„Zachowuje się jak dresiarz, który w bramie dźga brudnym nożem. Jakbym go spotkał na korytarzu sejmowym, to dostałby po gębie”

O ile mi wiadomo, Palikot po gębie nie dostał, bo Hofman jak mówi że coś zrobi, to mówi.

„Z PSL to jest tak, że te chłopy wyjechali ze swoich miasteczek, wsi, trafili do Warszawy – zdziczeli, zbaranieli. Tańczą, śpiewają, głosują za ustawami np.(...) za związkami partnerskimi (...) Chłopy wyjechały ze wsi i kompletnie im odbiło.„

Rzekł tak kiedyś Adaś o PSL. Chłopy zgłupiały bo głosowały za związkami partnerskimi, przecież chłop musi być ciemnym gburem i homofobem, jak przystoi na ciemny lud PiSu. Adasiowi chłopstwo przeszkadza, bo to ubogi szlachcic z Kalisza, który zwyczajnie zgłupiał w pewnym momencie i jak na ciemnotę małomiasteczkową przystało, podążył ścieżką katonarodową zadzierając nosa i brudząc wyżej, niż jego anus sięga. Adaś oburzył się, kiedy Niesiołowski przepędził dziennikarkę na usługach PiS. Hofman chce, by Niesiołowski poniósł karę za odepchnięcie kamery, a za „spieprzaj dziadu” to gdzie jest kara? Za małpę w czerwonym? Za nasyłanie motłochu na dziennikarza od Tomasza Lisa? Dlaczego PiS nie upomniał swoich wyborców by nie robili burdelu na oczach milionów widzów? Zamiast tego partia cały czas podburza i wciska kity, bo w końcu ciemny lud wszystko kupi i złapie za widły. Hofman, jak on może być w PiS z takim nazwiskiem? Nikt mu nie mówi, że jest ukrytą opcją niemiecką? No i ten wygląd.
Hofman razem z Błaszczakiem świetnie się uzupełniają, jeden nadaje to na Palikota, to na posłów PO, drugi szczeka na Tuska, wszystko to pewnie na rozkaz wielkiego wodza. Obaj są dobrze szkoleni, jak kiedyś Kurski, który robił za amstafa swojego pana- Jarosława Kaczyńskiego. Szkoda tylko, że Jarek wyszkoliwszy swoje burki, nie potrafi ich później trzymać w ryzach i uciekają mu do innych partii.

Podsumowanie osoby Adama Hofmana można znaleźć na wikicytatach. 
" Hofmana jednak trudno szanować za jego język. To jest typowy aparatczyk PRL-u. Gdyby był dzisiaj PRL, Adam odnalazłby się ze swoim językiem, stylem bycia i traktowaniem wyzwań w polityce."
- Elżbieta Jakubiak8 komentarze:

Brunet pisze...

Pan Hofman zrobiłby karierę w PZPR,jak nic.Słuchając jego (wątpliwej klasy) "bon motów" mam wrażenie że czas się zatrzymał, a porównując dwóch rzeczników - byłego -Urbana i dzisiejszego-Hofmana - dla mnie różnica klas jest znaczna.

Ra pisze...

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia a Pan Hofman nie dość, że nie wie co to stołek obrotowy to jeszcze nie zdążył poznać zdolności jakich człowiekowi dostarcza jego szyja... pozdro ;)

Anonimowy pisze...

Bardzo proszę, aby nie cytować wypowiedzi politycznego zasrańca, jakim jest Hoffmann.
Istnieje uzasadnione ryzyko, że zwymiotuję na ekran, a tego akurat chciałbym uniknąc.

Lehoo

Angela. Monika.A pisze...

Wyborcy PIS mając klapki na oczach i tak nie pamiętają tych wypowiedzi oraz podobnych. Przypominam też, że Hofman dwukrotnie został już ukarany, za próbę idiotycznej wypowiedzi o wieszaniu Palikota oraz o odstrzeleniu Niesiołowskiego....
http://angela-net.blogspot.com/

Anuluj pisze...

Miażdżące pokłady pisowskiej hipokryzji, które przyprawiają mnie o konwulsje. Właśnie sobie przypomniałam dlaczego wolę się w tych politycznych odmętach nie babrać.

pkanalia pisze...

z tym PZPR-em, Doc, to słabe porównanie... oni się napieprzali po kryjomu, na zewnątrz demonstrowali raczej lojalność wobec siebie...
ale gęby to rzeczywiście mieli paskudne... obecnie w tym temacie najbardziej dorównuje im rzeczywiście PiS /i oczywiście naziole z LPR, ale oni się już nie liczą/...

ajar pisze...

Co by nie mówić o PiSowcach to Hofman na ich tle wypada całkiem nieźle. Nie jestem jego zwolennikiem ale jest on inteligentny, wie co mówi, uważnie słucha. Nie potrafię go rozgryźć i nie wiem, co on robi w tym ugrupowaniu? Jaki jest jego plan na przyszłość? Za bystry on jest by długo jeszcze zadowalać się swoją obecną rolą, ale na awans raczej nie ma szansy Jarosław mu go nie da, więc co będzie dalej z nim? Mnie to bardzo intryguje.

Marek Lef pisze...

Miła i piękna Pani, komentować przyzwoicie bez pomocy psychologa to się nie da. Poseł H. to interesuje mnie raczej poznawczo jako obiekt, który nawet jak spotkałem w sklepie to zachowywał się tak żeby na siebie zwrócić uwagę. Zastanawia mnie tylko, że kiedyś ta śliczna kariera bzdurnej partyjki się skończy, I jak się będą te chłopaki wstydzić, gdzie schowają oplutą twarz i swoje poniżenie

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.