niedziela, 8 września 2013

Kara idealna,

Zadane cierpienie zdaje się być adekwatne a śmierć? Eliminacja zagrożenia- wypaczonego bydlęcia- ze społeczeństwa, słusznie.

Przeczytajcie o co chodzi.

4 komentarze:

Luka Wars pisze...

Kogo masz na myśli mówiąc o bydlęciu? Chyba tylko rodzinę zgwałconej kobiety.

Czytałem kilka godzin wcześniej ten news i mówi on o oskarżonym, nie winnym przestępstwa. Być może rodzina dopuściła się przestępstwa atakując niewinną osobę (chociaż nawet gdyby była ona winna gwałtu - samosąd jest bezprawiem).

Zmija37 pisze...

Luka wiesz w pewnych krajach to chyba niespotykane, aby za gwałt nie została obwiniona kobieta. Być może był niewinny, a może nie był takim aniołkiem, a w chwili oskarżeń mówił to co uważał za stosowne? Teraz już nic nie powie, więc to czyste teoretyzowanie. Samosąd jest bezprawiem, ale w ilu przypadkach kat ma się dobrze, a ofiara umiera ze strachu dalej?

pkanalia pisze...

jakoś nie żal mi gwałcicieli /pod warunkiem, że fakt gwałtu został udowodniony/, a jeśli jest kiepskie prawo, to pieprzyć prawo...
pozdrawiać :D...

Brunet pisze...

pięknie, pięknie, ale ten rodzaj "egzekwowania sprawiedliwości" pachnie mi zwyczajnym parciem na kasę, no chyba, że egzekutorzy doskonale wiedzieli o niewypłacalności przestępcy. No właśnie - kto tu wreszcie stał się zbrodniarzem??

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.