wtorek, 14 lutego 2012

UWAGA! KEFIR2012


Uważajcie na ludzi typu kefir2010, żadne sianie dezinformacji, czy to przez lobby farmaceutyczne czy też przykościelne, prawicowe albo lewicowe – nie jest dobre. Kefir2010 sam powiela informacje wypuszczone przez innego rodzaju lobby i zdaje się nie ma o tym pojęcia. Ma też za zadanie rozpowszechnianie katoprawicowej ideologii (wystarczy się przyjrzeć jego blogowi) Na jego blogu panuje nie tylko cenzura ale modyfikowanie komentarzy zamieszczonych przez innych ludzi w sposób uwłaczający nawet idiocie o niskim IQ (każdemu kto prezentuje pogląd niezgodny z jego poglądem na daną sprawę, przypisuje przynależność do różnego rodzaju lobby czy działanie na szkodę państwa, ludzi, całego Świata)
Kefir2012 odsyła do portali takich jak np. bibuła a wiadomo że tego katoprawicowego gniota nie można brać na poważnie. Polecam przejrzeć jego linki i zastanowić się czy taki paranoik może pisać jakiekolwiek fakty czy tylko siać niezdrową propagandę. Nie polecam kierować się tym co pisze ten osobnik! Zwrócicie uwagę na nieścisłości w jego wypowiedziach oraz poglądy jakie prezentuje, jak też nieudolne próby używania fachowej wiedzy, której on nie posiada. To oczywiste, że wiele spraw opisze jako GLOBALNY SPISEK z uwagi na ich niekorzystny charakter... niekorzystny dla pewnych środowisk. Ludzie, nie dajcie się nabrać na paranoików od teorii spiskowych, którzy wszystko wam wmówią powołując się na złych ludzi, chcących zniszczyć świat, bo to zwykłe budowanie propagandy na strachu. Nie wierzycie w słowa Tuska? Słusznie, nie wierzcie też w słowa innych szarlatanów.
Przykłady komentarzy zmienionych przez tego idiotę
„Post zmoderowany by Jarek Kefir (c), ponieważ zawierał typową dla agentury medycznej sieczkę. Nie będzie litości dla hasbary popierającej szczepionki, ponieważ właśnie szczepionki zniszczyły mi zdrowie i życie (w dzieciństwie wystąpił u mnie niepożądany odczyn poszczepienny – tzw NOP, nie zgłoszony jednak do sanepidu). Cierpię obecnie przez to na złośliwą odmianę syndromu przewlekłego zmęczenia – muszę się mobilizować do każdej czynności jak do wojny. Dane agenciura podpisującego się pseudonimem “Kasia” są tutaj i na górze, w tekście: “IP HASBARY – BAN LIST update 05.11.2011″ :
Agenciur nr. 24
mersi@o2.pl
81.158.0.39
hasbara proszczepionkowa, lobbuje za szkodliwymi szczepionkami na HPV. Krótkie wpisy, typowe dla hasbary
dane sieci:
81.158.0.39 = host81-158-0-39.range81-158.btcentralplus.com
Nazwa sieci: BT-CENTRAL-PLUS
Kraj: GB
Pula adresów IP: 81.158.0.0 – 81.158.255.255
Opis sieci:
IP pools
BT Public Internet Service
Dane adresowe sieci:
BT
Wholesale
UK
Odpowiedz"

oraz 

"
Post zmoderowany by Jarek Kefir (c). zawierał nieprawdziwe informacje ze źródeł sponsorowanych przez lobby farmaceutyczne i ich korporacje, namawiał do szkodliwych szczepień a także przedstawiał dane ewidentnie kłamliwe. Poza tym radził mi: “masz talent do pisania ale nie wykorzystuj go do szukania spisków” – co jest szczytem szczytów bezczelności.
Twoje dane są opublikowane tutaj:
http://kefir2010.wordpress.com/ip-hasbary-ban-list/
Agenciur nr. 26
morswin@wp.pl
88.200.105.49

profesjonalna hasbara proszczepionkowa, lobbuje za szczepieniami na HPV i posługuje się nieprawdziwymi danymi (wziętymi właśnie ze źródeł hasbary, czyli mafii medyczno – farmaceutycznej). dane adresowe sieci sugerują, że agenciur ten albo korzysta z proxy typu anonymous, albo mieszka w akademiku w Słowenii, co jest mało prawdopodobne.
dane sieci:
Do tego adresu ip: 88.200.105.49
nie jest przyporządkowana żadna nazwa hostu.
Nazwa sieci: ROZNADOLINA-STUD-DOM-LJ-NET
Kraj: SI
Pula adresów IP: 88.200.95.192 – 88.200.110.255
Opis sieci:
Studentski domovi v Ljubljani
C. 27. aprila 31 Ljubljana
Slovenia
SI-1000
ARNES-ID 953
ARNES provider block
Academic and Research Network of Slovenia
Ljubljana
Slovenia
Dane adresowe sieci:
SI-CERT
ARNES, p.p. 7
SI-1001 Ljubljana
Slovenia
Studentski domovi v Ljubljani
C. 27. aprila 31
SI-1000 Ljubljana
Slovenia
Studentski domovi v Ljubljani
Cesta 27. aprila 31
SI-1000 Ljubljana
Slovenia
Studentski domovi v Ljubljani
Cesta 27. aprila 31
SI-1000 Ljubljana
Slovenia
Studentski domovi v Ljubljani
Cesta 27. aprila 31
SI-1000 Ljubljana
Slovenia"


Na swoim blogu zamieścił taką oto listę  - LISTA "AGENTÓW" Opatrzoną takim tekstem:
"UDZIAŁ W WOJNIE INFORMACYJNEJ (HASBARA ITP) A TAKŻE KOLABORACJA Z WROGIEM PODCZAS TEJŻE WOJNY INFORMACYJNEJ SĄ TAK SAMO KRYMINALNE JAK KONWENCJONALNE DZIAŁANIA MILITARNE (ZBRODNIE WOJENNE I ZBRODNIE >PRZECIWKO LUDZKOŚCI). DANE TU GROMADZONE ZOSTANĄ WYKORZYSTANE, GDY KRÓLESTWO POLSKIE ODZYSKA NIEPODLEGŁOŚĆ, A SPRAWCY INFO WOJNY UKARANI “WEDŁUG PRAWA I ZWYCZAJU WOJNY”. TAKA SAMA TAKTYKA ZOSTANIE WTEDY ZASTOSOWANA WOBEC KRYMINALNYCH MEDIÓW, OD LEWA DO “PRAWA”."
Podaje on adresy email oraz IP wskazując jednoznacznie, że należy odnaleźć i prześladować komentujących.

22 komentarze:

Anonimowy pisze...

Zgadza sie to k r e t y n jakich mało,a do tego o przerośniętym ego.To on przed Macierewiczem nakręcał "sprawę smoleńską" coraz to bardziej prawdopodobnymi rewelacjami,nawet zdjęcia z dobijania widywał.Cały czas widzi tylko teorie spiskowe.raz już naraził sie "Elizie" i ta spowodowała iż musiał zmienić bloga Ciekawe kto teraz go zablokuje.Az się o to prosi

Anonimowy pisze...

Ten człowiek ma schizofrenie paranoidalną.

Jarek Kefirek pisze...

Eliza jest za malutka, bym musiał zmieniać przez nią bloga. zmieniłem, bo onet przestał utrzymywać strefę "waszym zdaniem" dla blogerów i prowadzenie tam bloga straciło sens.
już wkrótce kolejna porcja tekstów o Elizie D. - czy Elizka wysyłała ludzi do piachu? szokujące materiały z IPN, do których dotarli moi informatorzy, i inne ciekawostki. teczka Elizy została spalona wraz z wielką czystką w latach 1988 - 1992, jednak zachowały się ślady w internecie i świadectwo jej ofiar z Solidarności. to mi wystarczy.
no, zablokuj mnie, gnojku. czekam. serwer jest w USA, więc naślij na mnie CIA, FBI, może nawet komando foki i tora tora? BUHAHAHAHA!! ;D

Dama Kier pisze...

Spokojnie, ja nie blokuję a opublikuję Twoje idiotyzmy, niech ludzie czytają z jakim psycholem mają do czynienia. To czy serwer jest w USA się okaże, spokojnie ale to już nie na mojej głowie:) Poczekaj, poczekaj... mam nadzieje, że będziesz cierpliwy:)

Dama Kier pisze...

Obyś tylko Ty był w Polsce:) A oboje wiemy, że jesteś;) Co do wordpressa, cudowna platforma blogowa a sama korporacja? Świetni ludzi, chętnie współpracują.

Jarek Kefirek pisze...

nie strasz, nie strasz, bo się...
mam się szykować na wizytę komando foki, a może sam Chuck Norris załatwi mnie kopem z półobrotu? na takie coś może być tylko jedna reakcja - buhahaha! ;D - mój rechot słychać właśnie nawet na ruskiej bazie na Antarktydzie.
cierpliwy jestem, i czekam na odpowiedzi na moje pytania zadane na blogu kefir2010. chyba, że się boisz. a ja wiem dlaczego, psychologia (behawioryzm) i neurobiologia to mój konik ;)

wordpress - ta platforma jest poza zasięgiem kryminalnej III RP. współpracuje z wieloma hardkorowcami, nawołującymi m.in. do powieszenia tego i owego polityka - partii dowolnej - i jak na razie reżim jest BEZSILNY, koleżanko. to dlatego crackerzy związani z rządem instalują na naszych wordpressowych blogach złośliwe oprogramowanie - trojany i downloadery mające za zadanie przejmować kontrolę nad kompami gości. są bezsilni, i sami łamią prawo.

nie myśl, że się boję jakichkolwiek pogróżek - mam wkleić ci screen z listy banowania / spamu? tam to się dopiero dzieje. i jakoś nikt mnie kopem z półobrotu nie załatwił - bo co, przyjedzie taki cherlak i zacznie mi wymachiwać łapką, że go obraziłem na blogu? nie rozbrajaj mnie.

co do ciebie - wystarczy, że ustalę geolokalizację twojego IP - a jest to dla mnie łatwa sprawa, nawet pomimo ew. proxy - i znajdę ludzi, którzy zdecydują się na "współpracę" ze mną - I KRÓTKA PIŁKA BĘDZIE.

Anonimowy pisze...

Ależ on mówi prawdę. U Jarka Kefirka rzeczywiście wystąpił niepożądany odczyn poszczepienny (tzw. NOP}, trwale i nieodwracalnie uszkadzając mu mózg.

Dama Kier pisze...

Dziękuję za powyższy dowód:) Przeczytaj sobie http://plock.gazeta.pl/plock/1,35710,10143358,Grozil_zamachem__pisal__ze_jest_gorszy_niz_Breivik.html
To również i Ciebie może spotkać.

Anonimowy pisze...

Poziom IQ tego osobnika adekwatny do jego prześmiesznej i debilnej epistoły.Czy toto wierzy,że ktoś traktuje poważnie te wypociny?

Anonimowy pisze...

Zawiesileś bloga bo musialeś paranoiku, masz szczęście ze mieszkasz w Polsce bo gdzie indziej juz byś siedzial, Policja i Prokuratura Okręgowa nie pracują szybko ale skutecznie, wkrotce się przekonasz. Eliza nigdy Ci nie wybaczy tej potwarzy i ty dobrze wiesz ze to nie o Nią chodzi. Zakosila Ci 1 miejsce na liiil co? I zaczęlo się przesladowanie, ale z "grubej rury" a za to placi się srogo. Ja Elizę znam 40 lat jak się w coś angazuje to doprowadza do konca jestem pewien ze wyrok sądu opublikuje na swoim blogu. Takiego poniżenia napewno Ci nie podaruje i dobrze. Śmieciu jestem nikim i nikim zdechniesz

Marek

Dama Kier pisze...

O! To widzę, że to jest znana postać, taki król trolli? Co takiego zrobił tej Pani Elizie?

Anonimowy pisze...

Sa rozne sposoby na zwalczanie agorafobii. W przypadku kefirka wybral kontakt ze swiatem poprzez matowa szybe monitora. Na jakiej bazie produkowany jest kefir, kazdy chyba wie, a grzyba, cierpiacego dodatkowo na dyslekcje integracyjna, trudno sie pozbyc. Odciac pozywke i ignorowac. Jak kazdego trollowego kmiecia.
J.

Anonimowy pisze...

Opublikował dane osobowe innej kobiety (zbieżność nazwiska)twierdząc, że SimplementEliza to ona czyli kiedyś pracownica SB. Osoba, której dane zostały opublikowane także złożyła wniosek o ściganie do prokuratury. Sprawa jest w toku.

Anonimowy pisze...

Damo Kier przepraszam ze napisalem moj post niekulturalnie na Pani blogu, ale pisząc ten wpis nawet Pani nie wie co sobie uczyniła, teraz za parę dni ukaze sie jakas informacja na Pani temat aby zniszczyć Pani bloga jak i najazd trolli, Elizie nasylal po 400 spamow na weekend, musiala wprowadzic logowanie. Takich smieci z usmiechem wsadzalbym do gazu.
Pozdrawiam
Marek

Dama Kier pisze...

Nie on pierwszy i nie ostatnio napisze o mnie bzdury w typie "ona jest żydomaskońskim wrogiem narodu" opublikuje moje IP z lokalizacją dostawcy zapewne, ten numer wyświetla się na jego blogu obok każdego, kto złoży tam wizytę i pozostawi komentarz- to dziecinnie proste. I tak odrzucam sporo negatywnych komentarzy, więc będę miała się z czego pośmiać moderując kolejne.

Anonimowy pisze...

dama-kier tango down.

Dama Kier pisze...

Brzydko tak się podszywać pod anonimowych ale wiem, że gimbusy ostatnio uznały to za modne. Anonymous to dobrzy ludzie, z zakwaszonymi umysłami nie mają nic wspólnego także daremne trudy.

Anonimowy pisze...

Na liiil wykasowali Kefirka, będzie na Panią.

Dama Kier pisze...

Widzę, że na liiil maślanka i jego wpisy dobrze się mają i nigdzie nie znikły... nie halo z oczami?

Anonimowy pisze...

Wykasowali wpis o Alme i Elizie

Dama Kier pisze...

W takim wypadku, tylko osoba o której był wpis mogła to zgłosić. Ja tak szczerze poza tym irytującym wpisem i publikowaniem komentarzy, nie mam ochoty maślance poświęcić więcej czasu na zgłaszanie. Podejrzewam, że inni to zrobią.

mareklef pisze...

Cofam się w czytaniu i coraz bardziej mi się to podoba. Co do kefira to niestety olać go trzeba bo to czasem troll, ale chyba zwyczajny schizofrenik. Leczyć się go nie da wbrew jego woli, więc rozsiewa brednie nikomu niepotrzebne. Kiedyś w początkach polskiego internetu przyczepił się do mnie idiota antysemicki, który takie bzdury wypisywał, że tylko ortodoksyjny katolik przejechany przez walec mógł to wymyśleć.
pozdrawiam i gratuluję świetnego pióra.

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.