sobota, 31 sierpnia 2013

Po imieniu.

Drodzy czytelnicy i czytelniczki, czyli fani i fanki :D Wielu z was zdarza się w komentarzach pisać mi vel Damo, Damo Kier... no bez jaj. Piszcie mi po imieniu, czyli Izo, Izabelo (jak ktoś woli bardziej oficjalnie). Izunie, Izulki też akceptuję aczkolwiek szlak mnie od nich trafia. Bez konwenansów, tak będzie wygodniej.

3 komentarze:

Zmija37 pisze...

Heh to leci tak z automatu po prostu :) Ale droga Bello :PPPP niech będzie, spróbuję zapamiętać:)

pkanalia pisze...

mówisz - masz, mnie pasuje Izuś, może być?... niemniej jednak w ferworze rozbuchanej, rozszalałej dyskusji, gdzie nie wiadomo, kto do kogo mówi będę używał wstępnego adresowania "@D.K."... okay?...
pozdrawiać jzns :D...

Brunet pisze...

Może być Madame lub Milady? :P Bez konwenansów, rzecz jasna :)

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.