niedziela, 17 czerwca 2012

Piłkoszał

Jak tam wasz piłkoszał? Bo mój kiepsko. Chciałabym kontynuować jednak ten piłkoszał bez grama polityki i z krajanami- głupolami, usuniętymi w cień, spodobał mi się ten popas w typowej, polskiej rzeczywistości. Kilku zapitych facetów snuje się właśnie po ulicy z trąbkami, łyk piwa i okrzyk "Polska! Biało-czerwoni!" i znowu łyk piwa a potem dmuch w irytującą trąbkę- żal trzeba jakoś przeżyć, zalać chmielowym płynem i pokrzyczeć z kumplami. Miny moich znajomych po wspólnie obejrzanym meczu? Jak u małego dziecka, któremu ktoś ukochaną zabawkę zabrał. "Smudny" czas nastał, Smudy też już nie ma (poddał się i podał do dymisji, honorowo) a szkoda, bo to świetny gość. Jeszcze dziś przed południem, jadąc samochodem uśmiechałam się patrząc na te chorągiewki przy samochodach. Po dzisiejszym meczu, wielu te chorągiewki zdejmie (np mój sąsiad, co obiecał jeśli nasi przegrają) ja swoją zostawię. Od dziś (w sumie to od meczu z Grecją) jestem fanką Przemka Tytonia, genialny bramkarz i sympatyczny facet. Cieszę się, że zastąpił Szczęsnego, któremu jedynie snickers się należy, bo za dużo gwiazdorzy.

No to jak? Komu będziecie teraz kibicować? Na otarcie łez, trzeba sobie wybrać jakąś drużynę i dać wsparcie zagranicznym kibicom. Po ekscesach naszych kiboli, będzie to pozytywny akcent ze strony gospodarzy.


4 komentarze:

varanek pisze...

Od początku świadomego oglądanie meczów kibicuję trzem drużynom: Polsce, Niemcom i Hiszpanii. Polska na tym turnieju odpadła, liczę więc na finał Niemcy - Hiszpania (z wygraną tej drugiej):)

Ra pisze...

Niemcy ;) jak zawsze jak PL odpadnie ;)

atkabe pisze...

Ja tez kibicuje Niemcom i Hiszpanom, choć Portugalię też lubię:))

Ra pisze...

Hiszpanie mili dla oka :P

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.