wtorek, 3 lipca 2012

Kolejny "ekspert" od In Vitro.

Polska to naprawdę niesamowity kraj! Żyje tu mnóstwo specjalistów z różnych, zupełnie niepokrewnych dziedzin np dr inż. Antonii Zięba. Ekspert od podawania cegieł, czyli budowlaniec z doktoratem, stara się być także ekspertem od...in vitro. Krzyczy, pluje się, stęka i jęka że in vitro szkodzi, raka powoduje, uśmierca wiele ludzkich istnień. Pan Antonii podczas nadzorowania jakiejś budowy, najwyraźniej nie przestrzegał BHP, nie ubrał kasku i cegła spadła mu na łeb. Efekt tego wypadku widać dziś, inż Antonii (celowo obcięłam tytuł dr) myśli że zarodek to człowiek, ba! On nawet plemnika uważa za pół człowieka. Dodatkowo jest też niezłym pisarzem...bajkopisarzem, płodzi bzdury, wymyśla dane, kreuje nowe statystyki których nikt, nigdy nie widział. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka- czyli tak naprawdę obrońców gamet i zygot, bo z obroną życia nie mają nic wspólnego. Ponadto ten budowlaniec jest publicystą i felietonistą TV Trwam, RM i "Naszego Dziennika", oraz... co bawi mnie najbardziej, budowlaniec Antonii jest również zakutym łbem czyli rycerzem- Kawalerem Zakonu Rycerskiego Grobu Bożego w Jerozolimie. Proponuje eksperta od cegieł zamrozić jak ten zarodek, w ciekłym azocie, później odmrozić za 50 lat jako obiekt do badań na prymitywnymi homo sapiens lub oddać do jakiegoś muzeum żywych osobliwości.

Czy to nie jest żałosne, że ostatnimi czasy specjalistami od biotechnologii, genetyki, medycyny są politolodzy, budowlańcy, prawnicy i księża? Jeszcze obecność prawnika w tych materia można zrozumieć, ale budowlaniec? Działacz pro-life (czyli stowarzyszenia, które skupia ludzi umysłowo chorych, mało inteligentnych, zacietrzewionych, zindoktrynowanych i ślepych ) wypowiada się w kwestii in vitro i ktoś bierze go na poważnie? Przecież wiadome jest, że to lobby chrześcijańskich fanatyków zrobi wszystko, łącznie z obrzydliwym kłamstwem, manipulacjami, łapówkami i zastraszaniem (takie rzeczy miały miejsce w USA) by osiągnąć swój cel, prawda - jeśli jest niewygodna- zostanie uciszona. 

8 komentarze:

Hanna pisze...

Na miejscu pana Zięby wołałabym o karanie społeczeństwa za niewykorzystanie plemników i jajeczek do masowej produkcji potomstwa. Więzieniem, najlepiej dożywotnim. Szkoda na tego pana ciekłego azotu.Jak każdy nawiedzony ma kuku zamiast mózgu.Serdeczności.

feministkaprolife pisze...

Ekspertami od in vitro, którzy są stosowaniu tej metody są m. in. Jerome Lejeune, Bogdan Chazan, Alina Midro, Philip Boyle i Thomas W. Hilgers. To są osoby, z których artykułami proponowałabym się jednak zapoznać. Tak dla poszerzenia wiedzy o tej zbawczej metodzie.

Dama Kier pisze...

feministkaprolife? omg... Ok, spoko, zapoznam się aczkolwiek wolę artykuły osób, które się na tym znają i publikacje naukowe. Poza tym ponoć aspiryna może zabić czy upośledzić, znaczy trzeba jej zakazać? A co do zygot- tutaj moje zdanie jest proste- to nie ludzie. Jeśli ktoś uważa inaczej, to z metody in vitro nie korzysta? Czyż nie proste? Biorę pierwszych z twojej "listy" JL-sługa boży KK a lekarz i genetyk? Gryzie się jedno z drugim, jego wiedza idzie na drugi plan, na pierwszym jest fanatyzm to proste. Drugi BC, u nas też jest taki ginekolog pro life, robił aborcje masami a kiedy wstąpił do partii, gdzie pierwszeństwo miał interes poglądów i interes partyjny- stał się zagorzałym proliferem- śmieszne i żałosne. Wiesz feministko, że naukowca, lekarza, genetyka można kupić?

Ra pisze...

@feministka Thomas W. Hilgers jest twórcą naprotechnologii, w która także zamieszany jest Boyle - w żadnym wypadku ich artykuły o in vitro nie są godne polecenia gdyż są to ortodoksyjni katolicy, którzy na pierwszym planie widzą zasady swojej religii czyli nigdy nie będą patrzeć dość daleko aby można było porównać ich prace z pracami ludzi, którzy mają open mind i nie mają klapek na oczach. Chcesz poczytać o naprotchnologii i dowiedzieć się prawdy ? Pomyszkuj na moim blogu.

Brunet pisze...

Czasem mi przykro, że synonimem katolika staje się określenie "kretyn", ale cóż - takie czasy.Zamiast publikować podobne bzdety, pan Z. mógłby postarać się o nowego terapeutę.

Dama Kier pisze...

@Brunet, tak ostatnimi czasy katolik=kretyn, ciemnota, idiota itp.

obywatel zniesmaczony pisze...

Jaka linia polityczna partii takie wypowiedzi jej członków. Tyle w temacie, nie ma co komentować.

Stefan pisze...

Ci wszyscy wymienieni są także "specjalistami" od katastrof lotniczych i prawa lotniczego - polskiego i międzynarodowego.

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.