czwartek, 26 stycznia 2012

Kolejny poPiS ściemy

Jest ACTA, jest i krytyka PiSu. PiS nie śpi, jest zawsze czujny i w razie czego, zawsze gotów do atakowania PO z nadzieją, że głupi lud kupi ich łgarstwa. "Twarz" Kaczyńskiego miałam okazję widzieć chwilę temu, w TVP info. Co Kaczyński mówił? A no że działania rządu w sprawie ACTA to zamach na wolność słowa i przeciwdziałanie swobodnemu obiegowi informacji- tak, to prawda. Polecam wam wpisać w google "Kaczyński walczy z internautami" lub "Kaczyński o internautach" itp.

"Nie jestem entuzjastą tego, żeby sobie młody człowiek siedział przed komputerem, oglądał filmiki, pornografię, pociągał z butelki z piwem i zagłosował, gdy mu przyjdzie na to ochota. Zwolennicy głosowania przez Internet chcą tę powagę odebrać. Dlaczego?
Wiadomo, kto ma przewagę w Internecie i kto się nim posługuje. Tą grupą najłatwiej manipulować, sugerować na kogo ma zagłosować."

Tak widzi mnie, was, wielu innych, prezio Kaczyński. Wiedziałam, że czytałam na jakimś portalu o tym, jak Kaczyński chciałby cenzury Internetu.

"W piątek odbędzie się pierwsze posiedzenie sejmowego zespołu ds. monitorowania internetu - podaje portal radia TOKFM. Za wulgarne i kłamliwe komentarze politycy chcą nasyłać na internautów prokuratorów. O dziwo nowe "ciało" nosi nazwę Zespół ds. Promocji Wolności Przekazu i Poszanowania Zasad Dialogu Społecznego w Komunikacji.
Prawo i Sprawiedliwość chce, by internauci wzięli odpowiedzialność za słowa. - Mamy konkretne przykłady całych stron, czy forów, które kipią nienawiścią, obrażają konkretne osoby, w tym te które nie pełnią funkcji publicznych - mówi szef zespołu poseł Andrzej Jaworski i dodaje, że agresja skierowana w stronę Prawa i Sprawiedliwości jest wyjątkowo duża.Posłowie chcą też zmieniać prawo, by każdy mógł dochodzić swoich dóbr osobistych! Co oczywiście jest możliwe już teraz.  Zespół składa się głównie z posłów PiS-u."
Pisał fakt.pl

Pamiętam, że Kaczyński był bardzo rozsierdzony na internetową społeczność, wpadł na pomysł by ścigać polaków piszących o nim...prawdę. Jakby stwierdzenie, że Kaczyński to idiota, miało być przestępstwem. Chciał im zaklejać usta, straszyć politycznym bezprawiem i niesprawiedliwością, których PiS jest uosobieniem. Doskonale pamiętam wzburzenie Kaczyńskiego na myśl o tym, że ktoś pisze same fakty o jego osobie. Przypominam sobie jego wściekłość, że w Internecie częściej jest wyśmiewany i oceniany niż Donald Tusk. Dziś Jarosław "fałszywa gęba" Kaczyński, próbuje ciemnemu ludowi wmówić, że jest za wolnością słowa w Internecie. Do tego deleguje swoich posłów, np Czerneckiego, który pisze manifest o wiośnie ludów, powstaniu wolnych Polaków przeciw komunistycznej Platformie i totalitarnej Unii Europejskiej.

Poza tym krążą słuchy, że Kaczyński też o ACTA wiedział wcześniej, czemu teraz o tym mówi? Bo teraz może przed kamerami skoczyć na PO i Tuska, ze świadomością że ciemny, poirytowany lud, śledzi w mediach wszystko co związane z ACTA. Przecież mógłby od razu rodaków, poinformować o ACTA, przecież stoi murem za wolnością słowa...
Obłudnika Kaczyńskiego mam już serdecznie dosyć, na jego łgarstwa jestem bardziej uczulona niż na bzdury Platformy i uniki Tuska. Nie chcę już oglądać jego złośliwej twarzy, słuchać tego kłamliwego stękania przerywanego mlaskaniem, nie mam ochoty oglądać tego człowieka w polityce i na szczęście nie jestem w tym odosobniona.

ZOBACZ

Doskonałym dowodem na łgarstwo Kaczyńskiego, było zadane dziś- w czasie wywiadu w tvp info- pytanie o posła Suskiego i jego żałosny eksces podczas wypowiedzi posła Biedronia, o którym to huczały przez chwilę media. Kaczyński stwierdził, że nic o tym nie wie, nie widział, nie słyszał więc nie może się ustosunkować... Widocznie prezes wie wszystko o Platformie, ma jakieś trzecie oko lub jest psychotronicznym szpiegiem, ale nie wie co mówi poseł z jego partii, nie ma w domu telewizora a Internet pewnie sam sobie już ocenzurował. No cóż, może niech lepiej zajmie się Rydzykiem, bo przecież cała prawa strona robi w Sejmie oborę i totalną samowolkę, tylko dlatego że Rydz nie ma miejsca w multipleksie. Odebrano mu wolność słowa panie Kaczyński, zatem do dzieła.2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Kaczyński.
Na samo nazwisko Amerykanie się rozbrajają a Ruscy dozbrajają. Jest groźny dla samego siebie.
Ponoć zgodził się na oddanie narządów do przeszczepu. Jak dotychczas nie znalazł chętnych na...zarażenie się wścieklizną.
Nałogowy zadymiarz uzależniony od chaosu. To nie pech, zbieg okoliczności czy znalezienie się w nieodpowiednim miejscu o niewłaściwym czasie-taka jego natura. Sam jest chaosem.
Biologiczny destruktor ładu, obojętnie przez kogo ustanowionego; człowieka, naturę czy boga. Wszelka normalność obraża to Zombie.
Osobowość depresyjno-maniakalna.
Itd, itp.
Do tego miejsca się zgadzam. Ale dalej?
Wiem, że w sprawie ACTA jest po tej samej stronie barykady. Nadaje na tej samej częstotliwości. I niezależnie czym się teraz kieruje, jest wrogiem mojego wroga.
A minus przez minus daje plus.
Tylko, że jestem minusem dodatnim, a onże minusem ujemnym-zgodnie z rozumowaniem Wielkiego Elektryka.
I na tym się kończy z nim akt o nieagresji.

Dama Kier pisze...

Stoi z nami po jednej stronie barykady bo liczy na skok % poparcia i może pokwakać na Tuska- fałszywe to a ja fałszu nie lubię. Może myśli, że jak się pokaże jako obrońca wolności obywatelskich, to coś ugra. Ale ciemny lud nie cierpi na zbiorową amnezje i wie co Kaczyński mówił wcześniej i jakie prezentuje poglądy- wolność słowa ale tylko dla prawej strony. Ze Smoleńskiem nie wychodzi to chwycił a acta. Ciekawe czy gdyby był u władzy to nie podpisał by ACTA.

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.