sobota, 21 lipca 2012

Pro homo PiS?

Kto by pomyślał, że jakiś PiSowiec przyzna- w konfrontacji z Ziobrystami- że PiS jest pro homo, bo PiS przecież nie patrzy na orientację tylko duszę... ilu ciemnych tę bajkę kupi? Czy PiS - by odbić się od dna- szuka poparcia wśród osób homoseksualnych? Na tapecie znalazła się posłanka Grodzka, której to zdjęcie znalazło się na stronie facebookowej, młodzieżówki PiS. SP zaatakowało twierdząc, że to oznaka iż w PiSie są najwyraźniej ludzie z pewnymi ciągotami (możliwe, wystarczy popatrzeć na prezesa). PiS ma nową taktykę, od dziś jest super, cool i pro homo. Szkoda, że Suski czy Pięta nie dostosowali się do tego nowego trendu... a przecież w PiSie warunkiem zajmowania stołka jest partyjna jednomyślność. Cudowne przemiany są tylko w kiepskich filmach, nie w polityce i nie w partiach tak skrajnych jak PiS. Andrzej Jaworski straszył w ubiegłym roku złymi gejami, którzy spowodują epidemię "gejozy" czy "homozy" i po wejściu w życie ustawy o związkach partnerskich, wszyscy będziemy lesbijkami i gejami i... o zgrozo! Dzieci będą adoptowane przez tych strasznych gejów. Cały PiS jeszcze tydzień temu był przeciwny ustawie o związkach partnerskich... czyli teraz jest za? Rozumiem w takim razie, że zagłosują jednomyślnie na tak, a jak taki Pięta się wyłamie to wyleci z szeregu, bo nie pojmuje że człowieka się ocenia po tym jaki jest a nie kim jest i kogo kocha. Czego ta przewrotna partyjka nie zrobi, by zyskać choćby 0,5% poparcia, ale i tak zrobili progres bo pojęli, że sianie zamętu i budowanie atmosfery grozy nie zawsze pomaga, czasami trzeba założyć maskę łagodnego jagniątka.

10 komentarze:

Zmija37 pisze...

Aby się mogli odbić od dna musieliby wystrugać sobie dłuuuugie kijaszki i zmienić prezesa. Inaczej pozostaje im tylko pospieszne dmuchanie motylków na ręce i nauka skróconej żabki.

pkanalia pisze...

chyba pójdę na piwo promując tym samym alkonarkomanię...
już wyjaśniam...
"posłowie Solidarnej Polski oskarżyli partię Kaczyńskiego o promocję transseksualizmu i homoseksualizmu"...
co to jest "promocja homoseksualizmu"?...
owszem, można promować zachowania homoseksualne /"bądź mężczyzną i zrób loda koledze"/, ale nie homoseksualizm, do ciężkiej cholery...
ale to /pan/pikuś przy "promocji" transseksualizmu... co to w ogóle ma być?...
z postem Twoim generalnie się zgadzam... oni sami już nie wiedzą, o co im chodzi i kwadratowe jajka wymyślają, by zdobyć te kilka promil poparcia więcej...
pozdrawiać :))...

Damian pisze...

Witam, chciałabyś może wymienic się linkami? Bardzo fajny blog, bardzo mądrze i ciekawie pisany. Pozdrawiam

www.politykpolski.blogspot.pl

Ra pisze...

Promocją homoseksualizmu dla wiadomej grupy ludzi jest wszystko począwszy od geja, który nie ukrywa kim jest, poprzez koleżanki idące w parku za rękę na dwóch stykających się w masarnianej lodówce parówkach kończąc.

Anonimowy pisze...

tej bajki nie kupuję, ale notkę - jak najbardziej, w całości! no i muszę jeszcze jedną rzecz ocenić [przepraszam, zboczenie zawodowe - jestem polonistą] - styl. rewelacja... :) pozdrawiam... krzysztof

Maria-Dora pisze...

Witaj Damo Kier, nie wydaje mi się, żeby PiS jakoś w tej kwestii się zmienił, szczególnie że ostatnio pisano o jakimś wyjątkowo niestosownym zachowaniu posła Wiplera wobec Anny Grodzkiej.

Ra pisze...

PiS się nigdy w tej kwestii nie zmieni, co najwyżej może poudawać troszkę, że się może do czegoś nagiąć kiedy poparcie leci w dół.

only-avianca pisze...

To raczej regres, niż progres. To już było i wydawało się, że nie wróci więcej :), ale Jaruś to taki czarodziej, który ma wiele królików w kapeluszu. Niestety wszystkie wyliniałe.

mirek pisze...

Uprzejmie donoszę że Jacek Kurski po wygranych wyborach przez PIS powiedział tak: "Będę konsekwentny w odzyskiwaniu dla PIS urzędu po urzędzie, przedsiębiorstwa po przedsiębiorstwie, agendy po agendzie. Trzeba jasno powiedzieć, że 16 miesięcy po wygranej PiS żaden działacz czy zwolennik naszej partii, który wykrwawiał się w naszych kampaniach wyborczych, nie może cierpieć głodu i niedostatku a jego ówczesny Szef dodał: Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli."
PSL ma być gorszy ??

ściągnięte od Piotra Opolskiego

Anonimowy pisze...

Nie ma znaczenia z kim sypia prezes. Niech jednak nie wciska ciemnoty, że rodzina (katolicka) jest gwarantem wzorowego wychowania. alina

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.