piątek, 8 czerwca 2012

Debbie Schlussel nabałaganiła.


Wiem, że miałam mniej pisać o polityce, ale znowu muszę to zrobić. Pewna amerykanka, której imię i poczynania, przywodzi mi na myśl tylko jedno słowo -„debilka”- rozpoczęła kolejną wojnę. Debbie Schlussel, napisała iż to Polacy odpowiadają za zamordowanie połowy Żydów w czasie II WŚ. Od momentu pojawienia się jej wpisu, zaczęła się wojna internetowa. Strona Debbie jest niedostępna, wygląda na to, że zablokowana. Blogerka już ma teorię na ten temat i przedstawiła ją na fb.

Some Polish website is sending 4,000 Jew haters an hour to my site and they took my site down. Lots of traffic for me and a ton of anti-Semitic comments and e-mails (and I was locked out of posting for most of the day), but they told me they are working on getting the site back up. Should be back up soon. Thanks for your patience. Y'all come back now, ya hear? „

Jedna z jej wielbicielek podaje pod wpisem, że większość hakerów pochodzi ze wschodniej Europy i nie zdziwiła by się, jeśli w Polsce mieszka wielu islamistów... głupota amerykańska powala na łopatki. Debbie naważyła piwa a nasi robią bigos. Standard prawda? Jej konto zostało zasłane-albo raczej-zasrane przez rodaków. Są tam komentarze racjonalne i grzeczne, czy po prostu na takim samym poziomie, na jakim jest jej wypowiedź, oraz w języku angielskim. Jednak ustępują one miejsca tonie nienawistnych bluzgów i porykiwań w języku polskim (to ma sens, pisać po polsku by inni, którzy to czytają nie zrozumieli ewentualnych sprostowań) w tym np „pokażmy jej, że z Polakami się nie zaczyna” ojej... strach się bać! Nienawiść rośnie bo Debbie nie ustępuje, wręcz prowokuje jeszcze bardziej. Ta kobieta robi wiele złego i chyba nie zdaje sobie z tego sprawy. Schlussel znana jest z lubowania się w prowokacjach i kontrowersyjnych wypowiedziach, nienawidzi imigrantów, w szczególności tych z krajów muzułmańskich. Jest konserwatystką, kocha pluć na to, co nieamerykańskie oraz nieżydowskie- bo Debbie jest żydówką. Jest jedną z tych Żydów, którzy szkodzą swoim a pomagają wszelkim antysemitom, myśląc że jest odwrotnie. Jej osoba faktycznie przypomina tych strasznych syjonistów z koszmarów prawaków. Nabrudziła i ani widzi po sobie posprzątać, straszna syfiara, prawda?

Na facebooku tak oto odpowiada pewnemu człowiekowi, który nie do końca zgadza się z jej wypowiedzią.
„Andrew: Clearly you are entirely ignorant. Poles operated concentration camps and rounded Jews up. They held pogroms against Jews for centuries. Stop making excuses for Jew-haters and murderers. Clearly, you either have some Polish blood and are in denial, or you just know absolutely nothing. RIF-Reading Is Fundamental. Try reading the link and learning something you clearly know nothing about. My entire family on both sides was virtually wiped out BY POLES. Get a clue. Premature articulation ain't attractive.”

Ta baba jest koszmarna. Co z utemperowaniem pani Schlussel? Czy zaraz za Polonią, kolejnymi zainteresowanymi sprawą nie powinny być organizacje żydowskie, które w obowiązku mają zwalczać przekłamywanie historii? Czy rząd USA nie powinien pociągnąć Debbie do odpowiedzialności? Nic z tych rzeczy, przecież USA to kraj szeroko rozumianej wolności słowa. To w USA jest najliczniejsza rzesza neonazistów, którzy działają zupełnie LEGALNIE i całkowicie legalnie propagują rasizm, ANTYSEMITYZM, ksenofobię i homofobię a na dodatek są nacjonalistami jak Debbie. Nasi nacjonaliści wymiękają przy nich. To z USA importowane jest obecnie najwięcej treści antysemickich, rasistowskich i ociekających religijnym fanatyzmem- zwłaszcza chrześcijańskim. USA pozwala obywatelom na mówienie tego, co im się podoba, nawet jeśli może to skutkować drobną katastrofą w stosunkach dyplomatycznych. Debbie Schlussel twierdzi, że jej rodzina doznała krzywd ze strony Polaków. Możliwe, że tak było, w czasie wojny niejeden donosił oczekując w zamian aprobaty ze strony nazistów. Dupoliztwo przecież znane jest w każdym narodzie, zwłaszcza w czasie wojen (kolaborowanie z wrogiem to sposób na przeżycie a każdy człowiek chce przeżyć). Krzywdy przodków nie mogą być jednak usprawiedliwieniem dla pani Schlussel. Swoim wpisem wywoła burzę, której skutkiem mogą być krzywdy osób o polskim pochodzeniu czy polskiej narodowości. Zło rodzi zło pani Schlussel, to czysta prawda i warto wziąć sobie te słowa do serca.

Widzę w tym wszystkim coś jeszcze. Patrząc na jej wypowiedzi i komentarze jej fanów, widzę lustrzane odbicie polskiej rzeczywistości. Zwolennicy tak piszą na jej facebookowej stronie:

„We'll wait! Keep fighting the good fight. :-)”
„Can't handle the truth! „
„That means you are doing a good job... „

A teraz szczypta komentarzy z polskich portali informacyjnych

„wp to zydowski portal, nie puszczaja komentow bo prawa boli!!!!!!!!!”
„zydki już dawna rządza Polską, żadna prawda o nich nie przejdzie w internecie, agentura czuwa”
„lewactwo wraz z żydostwem pilnuje, by prawda nie ujrzała światła dziennego!”

Co za podobieństwo! Oni widzą wszędzie terror, działania zmierzające do blokowania prawdy, dyktat jakiejś wrogiej grupy danej narodowości. Wielu Polaków robi dokładnie to samo, więc czy ci Polacy nie powinni najlepiej zrozumieć pani Schlussel? Być może gdyby nie była żydówką, gdyby lubiła Polaków i pisała pogardliwie o Żydach, muzułmanach (to akurat robi), Niemcach, Rosjanach albo Brytyjczykach (przez reportaż BBC ostatnio są u nas na cenzurowanym) to sporo Polaków przyznało by jej rację i biło brawa. A może działania Schlussel to żaden odwet za krzywdy przodków, tylko taki czwany chwyt? Widzi taka Schlussel jakieś przejawy antysemityzmu w Polsce, obserwuje jak często Polacy winią Żydów za wszystkie problemy, ile treści antysemickich pojawia w polskim internecie, na murach budynków, na stadionach, w wypowiedziach polityków i w codziennym życiu, za chwilę słyszy larum związane z wypowiedzią Obamy. Po chwili namysłu dochodzi do takiej konkluzji „Więc tak się napędza antysemityzm, ok, no to teraz patrzcie! Ja wam pokażę co to znaczy winić jakiś naród za całe zło! Już ja wam nabrużdżę” Jeśli taki był jej zamiar, to zrobiła to prawie po mistrzowsku. Publicystka, prawnik i kontestatorka pisząca dla New York Post, The Wall Street Journal,The Washington Times- to nie byle kto, to nie jakaś tam mało znana blogerka i nacjonalistyczny margines. To jest osoba, którą czyta wiele milionów ludzi i nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Czy Schlussel jest niedoedukowana? A może Schlussel jest taka jak niektórzy „nasi” np. jak te katooszołomy, które wszędzie widzą Żydów, spiski i polonofobię? Ilu Polaków podziela zdanie, że Żydzi mordowali Polaków jako członkowie NKWD? Takie słowa padały z naszej strony długo przed narodzinami Debbie Schlussel. Pewien dziadek, którego wystąpienie jest na YouTube, krzyczy do kamery „Żydy jebane” oskarżając dziennikarkę Polsatu o jakieś kontaminacje z tymi złymi Żydami. Guru ciemnego ludu- Rydzyk- non stop smęci o Żydach, jacy to źli są i jak bardzo potrzebne jest tępienie ich, bo są pokrętni i ciągle czynią zło (stereotypowy Żyd to taki zwierciadlany sobowtór wielu Polaków). Kibice Resovii przychodzą na mecz z wielkim transparentem „śmierć garbatym nosom” i karykaturą Żyda, a później prezydent miasta Rzeszów wraz z radnym – który w incydencie stadionowym ponoć brał udział- wysyłają list do Natalii Portman, gdzie „cieszą się niezmiernie z jej Rzeszowskich korzeni”.

Na politycznej mapie Świata jesteśmy zaledwie muszą kupą, prawda jest bolesna- mało kto się z nami liczy. Kila dni temu BBC wyemitowało materiał m.in. o antysemityzmie w Polsce, później była gafa Obamy, teraz jest Debbie Schlussel- ich głosy słyszy większość, nasze sprostowania niewielu. Mimo że to nie są masowe przypadki, to niestety te właśnie przypadki idą w Świat, i choćby większość z nas była przyjazna to zawsze czarne owce będą baczniej obserwowane. Po tym wszystkim mnogość ludzi zechce zweryfikować czy jesteśmy antysemitami i co zobaczy? Niestety przyzna rację żenującej propagandzie ludzi takich jak Schlussel. Takie fakty jak udzielenie Żydom azylu, w czasie gdy cała Europa ociekała nienawiścią do nich, pomaganie Żydom w czasie II wojny światowej, czy wiele przykładów przyjaźni obu nacji- zostaną zagłuszone prze pogromy, donoszenie, okradanie rodzin Żydowskich, fakty i mity z książki Grossa itp. No i jeszcze teraz dojdzie kłamstwo na temat holokaustu.Gdy Obama palną co palną, domagaliśmy przeprosin na taką skalę, jakbyśmy byli pępkiem Świata, poruszyliśmy duże gówno,a z dużego gówna duży smród.


Tutaj można śledzić kroki pani Schlussel i kilka tysięcy oburzonych Polaków.

3 komentarze:

as pik pisze...

superdobry art Damo Kier :) keep up the good work

pkanalia pisze...

tematyka żydowska mało mnie interesuje... mam wybabane na tą całą Debbie i nawet ani jeden por skórny na mosznie nie drgnie mi w kierunku zgłębiania tematu... powiem Ci, że nigdy nie rozumiałem tej żydowskiej jazdy... nie znam się na Żydach... pamiętam sympatycznego dziadka z Wiednia z którym ubiłem kilka interesów... podobno Żyd... ale co z tego?... rozliczał się rzetelnie, więc był okay... pamiętam pewną wspaniałą dupencję z izraelskiej wycieczki... nie miała cipki "w poprzek", zapewniam... pamiętam też fajnego, wyluzowanego kolesia, z którym bakaliśmy hasz w przedziale pociągu relacji 'Praha - Wawa"... powiedział mi ciekawy tekst... "I'm not Jew, all Jews are dead, I'm Israeli"... pojęcia nie mam, o co mu wtedy chodziło i do tej pory nie wiem... to przekracza horyzont Schwartzwilda moich zainteresowań...
po co to piszę?... nie wiem... wydaje mi się jedynie, że jest coś chorego w tym całym amoku dookoła słowa "żyd"...
pozdrawiać plus buziak :*...

Brunet pisze...

Nie pierwsza to głupota która pisze, nie ostatnia. Ten typ tak ma.

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.