wtorek, 3 stycznia 2012

Na życzenie- notka na dobranoc.

Zastanawiam się, czy homo aktywiści zgłoszą gdzieś mój profil? Będą się starać by usunąć bloga? Jak profile różnych grup, na facebooku? Ehh...
Vive la liberté d'expression
Tylko "homo" dyktatura tego nie szanuje, dobrze że normalni homo owszem.

6 komentarze:

ani-męska-ani-lesba pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Dama Kier pisze...

Dzieci? Widzisz tutaj jakieś? Bo ja tylko jedno, to które zaczęło komentarz od "dziecko" (dzieciak to też taki stan umysłu). "Po kimś pojechać" Co to znaczy? Dasz radę to zdefiniuj. Ja widzę wypowiedź a Ty jazdę po kimś (i ponoć to właśnie stosujesz zamiast polemiki) Konsekwencje wolności słowa w postaci homo-chama? Hmmm... pisz tak dalej, o to mi właśnie chodzi:)

Jiima Arunsone pisze...

Normalny homo to jak mniemam taki, który nie ujawnia się ze swoimi skrzywionymi upodobaniami, dobrze rozumiem? No i nie wygląda jak "ciota" czy butch, by nie obrażać estetyki różnych dam.

Uczciwie i na spokojnie ci powiem, że nikt cię nie próbuje kneblować, zamykać bloga czy cokolwiek w tym stylu, ot, paru osobom nie spodobała się twoja niezbyt szczęśliwie sformułowana notka. Tak się trafiło, że niektórzy to homo, ale czego to dowodzi? Zamiast zastanowić się i przyznać, że być może w twojej notce padły niezbyt szczęśliwe sformułowania, tudzież że chciałaś przysrać konkretnym osobom które podniosły ci ciśnienie i masz do tego prawo (bo masz), ale zastanowić się, czy nie dokonałaś bezsensownej generalizacji, ty zaczynasz walić w gong "WOLNOŚĆ SŁOWA". Smutne, zwłaszcza że nie wszystkie twoje wpisy prezentują taki poziom.

Dama Kier pisze...

Jiima- nie, to taki który nie zachowuje się jak porąbany (oszołomy masz tak wśród hetero jak i homo) oszołom to np taki prawicowy skin head, niektórzy homo aktywiści to niestety też podobna ekstrema tyle, że w druga stronę (wszędzie są skrajności). Co do urażania estetyki, mniemam że panie butch bardziej razi każda inna kobieta, zwłaszcza hetero, niż one rażą pozostałych ludzi (można to wyczytać na niektórych forach)
Co do kneblowania (ciekawe słowo w tym przypadku) czy zamykania bloga, nie zdziwiło by mnie, gdyby tak się stało. Zamykanie cudzych blogów w innych serwisach już miało miejsce, podobnie jak zamykanie profili na facebooku. Co do podnoszenia ciśnienia- nic takiego nie nastąpiło:) Co do mojego poprzedniego wpisu, owszem- mógł się wydać za ostry, ale proponuję śledzić bloga (jeśli masz na to ochotę) by zobaczyć co będzie dalej, bo ten wpis nie jest tym, za co większość go bierze. Bezsensowna generalizacja? Chciałabym coś napisać ale poczekam, to będzie można wyczytać po prostu w kolejnych wpisach. Wszyscy generalizujemy i tworzymy stereotypy- nie ma wyjątków.

Sylwek pisze...

Sorry, ale gdy uderzasz w histeryczny bełkot "ło jezu zamkną mi bloga, te geje i lesby" to:

1) cierpisz na #prawicowezaburzenia
2) jesteś zwyczajnie śmieszna, bo zyjesz w kraju gdzie sądy zatwierdzają znaki w rodzaju "zakazu pedałowania" ale jakoś ci to nie przeszkadza snuć bredni o "homodyktaturze"

Ty weź se zrób następnym razem reality-check nim się rzucisz pisać takie rzeczy....

Dama Kier pisze...

Sylwku, taki komentarz jest jak znalazł. Niebawem go użyję, do tego co wkrótce tutaj zamieszczę:) Pisz tak dalej. Również polecam Ci reality check nim zaczniesz przypisywać coś innym ludziom:)

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.