niedziela, 5 lutego 2012

Wiecznie ten Żyd.

Żyda Żyda Żydem pogania, Żyd na Żydzie, Żyd za Żydem a za tym Żydem jeszcze jeden Żyd- tak mogę w skrócie opisać 90% publikacji na stronach „prawdziwych Polaków” i wielkich „patriotów. Po prostu z każdego tekstu wychyla się jakiś Żyd, ich portale ociekają Żydami, żydowska powódź tzn kupa absurdów a nie publicystyka, chociaż oni swoje głupoty tak nazywają. Nasi narodowcy, skrajna prawica wszędzie widzi Żyda, który nieustannie spiskuje by zniszczyć Polskę oraz całą Europę. Ja bym się bała o swoje zdrowie psychiczne, gdybym widziała Żydów w szafie, pod łóżkiem, pod prysznicem a nawet w lodówce. Gdy czytam opis typowego Żyda wg naszych „patriotów”, tego złego, nienawistnego, wiecznie knującego, chcącego niszczyć, chciwego, hipokrytę – to mam wrażanie, że nasi wspaniali „patrioci” Żyda muszą też widzieć w lustrze, ilekroć w nie spojrzą. Holokaust to ich zdaniem sprawka Żydów, bo przecież nie czystych jak łza Aryjczyków z Niemiec, za wszystkim tym stali przecież Żydzi a teraz mają czelność wyłudzać kasę za krzywdy i to od Polski, chcą naszych majątków, naszych domów i naszej krzywdy. Przyznam, że organizacje żydowskie mogłyby sobie darować ciągłe wyciąganie kasy do swojej kieszeni (jak wiele innych organizacji na świecie, nie tylko żydowskich) skoro pokrzywdzeni i ich rodziny już ją otrzymały. Wielu narodowców holokaust w ogóle neguje, wśród ludzi twierdzących że holokaustu nie było są i ludzie PiSu, np. Ryszard Bander.  Pal licho z samym holokaustem, gorzej jeśli jakiś Żyd oraz „masońsko- syjonistyczni” profesorowie przyznają, że Polacy też wsypywali Żydów a endecy z chęcią ich mordowali, że groby żydowskie okradano, odkopywano całe masowe mogiły, pustoszony domy Żydów zabranych przez Niemców, a jeśli Niemców nie było to mordowano bo w czasie wojny panowały do tego idealne warunki. Jest w tym dużo prawdy, nie trzeba by nawet czytać wielu materiałów na ten temat, wystarczy poobserwować niektórych Polaków dziś (oraz cały ludzki świat), by dojść do wniosku że za czasów wojny to musiało mieć miejsce w naszym narodzie. Prawda na ten temat jest niewygodna dla „patriotów” chcieli by jej ocenzurowania a jednoczesnego pisania na temat Żydów wszystkiego, łącznie z bajkami godnymi nazistowskich propagandzistów. Cóż, nasi prawacy nigdy nie grali fair i nie zamierzają tego robić, dużo huczą o zamykaniu ust każdemu, kto śmiałby chociaż zażartować z Żydów i polityki Izraela, podczas gdy sami gotowi są ciągać po sądach każdego kto napisze prawdę na ich temat i wytropi różne afery z ich udziałem, afery SZKODLIWE dla Polski.

Nienawiść do Żydów musi istnieć, najwyraźniej tak jest ten świat skonstruowany a naród wybrany, wybrany jest do ciągłego bycia na ostrzu różnych narodów, polskiego w szczególności. Nie mamy nawet miliona Żydów w kraju, a są oni największym wrogiem wielu rodaków, są siłą destrukcyjną mającą nasz kraj rozłożyć na łopatki i sprzedać obcym wpływom. To z ich powodu Polacy wyjeżdżają z kraju, rosną ceny, rośnie bezrobocie, upadają polskie firmy- nie z powodu naszej nieudolności bo i po co, wygodniej jest znaleźć kozła ofiarnego niż przyznać się do partactwa. Poza Żydami na ziemi są inne nacje, których przedstawiciele nie raz robią machlojki, utrudniające start wielu nowym firmom- nie tylko polskim rzecz jasna- oraz czyniąc szkody w gospodarce światowej. To wszystko jednak nie jest istotne, wróg Żyd jest po prostu wygodny, Żyd od zawsze był tutaj spostrzegany jako ten zły, powiedzieć zatem Żyd kradnie, Żyd kłamie, Żyd oszukuje to dać asumpt do wielkiej niechęci, ta zaś pomaga nacjonalistom torować drogę do władzy.


Poza tym nie bez znaczenia pozostaje fakt, że obrót pieniężny, potem banki stały się domeną prywatną. Tak się składa, że znalazły się głównie w rękach wędrującej nacji żydowskiej. A jak pokazują historia dziejów i historia ekonomii, to właśnie to odwieczne zainteresowanie Żydów handlem i pieniądzem stało się bezpośrednią przyczyną ich kłopotów i konfliktów we wszystkich krajach ich osiedlenia. I bynajmniej nie były one powodowane zazdrością rdzennych narodów o wyjątkowe talenty kupieckie Żydów, ale nieuczciwością i nieetycznością powstawania żydowskich majątków oraz szkodliwością ekonomiczną ich poczynań dla gospodarek państw. „

Oto jest przyczyna kryzysu, ŻYD, no bo cóż innego? Tylko Żydzi mogą wywołać kryzys, w końcu mają w swoich rękach wszystkie banki tego świata i tak sprytnie manipulują rynkiem. W takim razie cwane z nich skurczybyki, ponoć tego im nie zazdrościmy... szkoda bo przyczyną największej nienawiści przeciętnego Kowalskiego jest zazdrość, zaraz za religijnym fanatyzmem. Zapewne wielu Żydów to szefowie olbrzymich spółek, które wpływają na stan światowych rynków i wielu z nich to szuje- bez wątpienia, ale nie tylko Żydzi trzymają pałeczkę, wśród nich są przedstawicieli różnych narodów, różnych opcji. Bogaci Żydzi mają tworzyć firmy wrogie i wspierać propagandę wymierzoną w Polskę. Czy przypadkiem Rydzyk wraz z kilkoma biznesmenami (głównie przedstawicielami naszej polonii z USA) nie wspiera prawicowej propagandy? Czy mało jest afer finansowych z udziałem partii skrajnie prawicowych? Nie ma przepływu pieniędzy z różnych organizacji by zasilać skutecznie propagandę? To co robi nasza prawica bardziej szkodzi Polsce, niż jakiś bogaty Żyd z USA.

"WROCŁAW.6 stycznia 2009 roku: Prokuratura Rejonowa umorzyła postępowanie sprawdzające przeciwko fundacjom Lux Veritatis i Nasza Przyszłość prowadzonym przez o. Tadeusza Rydzyka podjęte po doniesieniach prasowych na temat ich działalności. Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej, Małgorzata Klaus odmówiono wszczęcia śledztwa z powodu „braku dostatecznych danych uzasadniających popełnienie przestępstwa”. W listopadzie 2008 roku „Puls Biznesu” napisał, że obie fundacje „od lat łamią prawo i większość pieniędzy wydają nie na szlachetne cele zapisane w statucie, ale na robienie interesów”. Według gazety, w czasie swej działalności zarobiły one około 7 milionów złotych i nie zapłaciły podatku od zysku”

"Kobylański to polonijny biznesmen z Urugwaju, znany ze skrajnie antysemickich poglądów i sponsorowania Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polonijnych Ameryki Łacińskiej (USOPAL) Osoby, które oskarżał, otwarcie twierdziły, że podczas drugiej wojny światowej kolaborował z hitlerowcami i wydał w ręce gestapo żydowską rodzinę oraz przyjaźnił się z paragwajskim dyktatorem Alfredem Stroessnerem (po 1945 roku udzielał on azylu nazistowskim zbrodniarzom, a za jego czasów Polak zbił fortunę)"

Jan Kobylański - Właściciel, prezes i dyrektor kilkunastu firm handlowych o międzynarodowym zasięgu.

Na co idą pieniądze takich ludzi? Co z kasą nielegalnie wychodzącą z LPR (i przepuszczaną przez LPR) w 2005 roku? Na co idą wielkie kwoty bokiem upychane przez partie prawicowe, masami wysyłanie zza oceanu? Nie tylko na wygodne życie niektórych gnid, ale pewna jestem, że na finansowanie PROPAGANDY oraz bojówek skrajnie prawicowych. Właścicielem Nowego Ekranu- który ma teraz wydać wysokonakładowe, kolejne pisemko śmierdzące katofaszyzmem- jest polski milioner z USA. Sianie nienawiści, chwianie jako takim ładem w tym kraju, kłamstwo, kręcenie na boku i obracanie kasą pod przymkniętym okiem kupionego wymiaru sprawiedliwości, jest gorsze niż jakiekolwiek działanie żydowskich biznesmenów. Gorsze bo robią to Polacy… Nasi milionerzy spod znaku krzyża i falangi dołożą wszelkich starań by w Polsce wzbudzać zamęt i budować wyższe mury podziału społecznego, czy to nie jest działanie na szkodę kraju? Czy ci nasi milionerzy dołożyli choćby grosz do startujących polskich firm? Nie, prędzej by je zniszczyli. Czy nasi prawicowy milionerzy zrobili coś, by Polacy chętniej wracali do kraju? Ile dali na domy dziecka? Ile dali na chore dzieci? ANI GROSZA. Katoprawicowe tzw fundacje, które mają się tym zajmować są źródłem wielkiej kasy na kolejne działania propagandowe i szkoleniowe, szkoda tylko że dowodów jest tak mało, a te dość poważne nie są dziwnym trafem brane pod uwagę.

Zatem co gorsze dla naszego kraju? Der ewige Jude? Czy Polak pseudopatriota i katofaszysta? Ja mam dość Żydów w każdej szparze życia publicznego, wszystko jest wykładane teoriami na temat Żydów. Wśród Żydów jak i wśród Polaków, Rosjan, Niemców czy Brytyjczyków, jak i wśród chrześcijan, muzułmanów czy ateistów- jest pełno złych ludzi i całe mnóstwo dobrych, narodowość czy nawet sama tylko przynależność do danej religii, nie jest przyczyną bycia złym człowiekiem.

3 komentarze:

Ra pisze...

Bo jak coś w życiu nie wychodzi, bo jak coś w państwie nie wychodzi, bo jak inni mają lepiej to czyja to wina ? No nie 'nasza' no bo niby jak, przecież to nie możliwe. Trzeba więc zwalić na wszystko co się da, a najlepiej na wszystkich na których się da. Niestety Żydzi mają takiego pecha, że na nich najczęściej i najwięcej zwalają inni. A dlaczego? Bo tak się utarło, więc po co potwierdzać skoro po prostu można uwierzyć. A po za tym tak jest łatwiej.

Anonimowy pisze...

Czy naprawdę nikt nie widzi, że polscy antysemici to zakamuflowana opcja żydowska? Wyznają religię która czci Żyda Chrystusa, a jego samego i jego matkę Żydówkę chcą koronować na króla i królową Polski.Jaja jak berety.

Anonimowy pisze...

Na skrzyzowaniu rownorzednym nastapila kraksa czterech uprzywilejowanych aut:
erka,policja,straz pozarna,rzadowka.Kto temu jest winien?
No oczywiscie Zydzi!
Czesc.

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.