sobota, 7 stycznia 2012

"Złote myśli" polskich polityków

Janusz Korwin Mikke

"Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy. "

facepalm

4 komentarze:

Ra pisze...

A co z kobietami, które sypiają z kobietami ? Albo z gejami ? A co z prześcieradłem i gumką która nasiąkłą tym i owym ? Będę grzeczna i o ministrantów nie spytam :-P

M.K pisze...

Cały korwin ;d

Dobrochna pisze...

I cały obraz- w pigułce- czcicieli i wyznawców patriarchalnego systemu łupów...

Arkady pisze...

hehe lubi od czasu do czasu, walnąć taki absurd, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać:)

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.