wtorek, 17 stycznia 2012

Zbiór bzdur. Część 1.

Zbiór tzw "kontrargumentów" (?) używanych w internetowych dyskusjach. (z dzisiejszych obserwacji na wp.pl)

1. "Ile Ty masz lat dziecko, 15?"
Każdy kto ośmieli się mieć inne zdanie lub wie więcej, musi dostać łatkę nastolatka/nastolatki. Nie wiem co to ma na celu, być może poniżenie rywala/rywalki w oczach innych uczestników, ale efekt najczęściej jest odwrotny.

2. "Boshe, ale Ty głupi jesteś"
Nie wiem czy warto produkować się z komentarzami, skuszę się o teorię, że takie komentarze faktycznie produkują mentalne 12 latki.

3. "Co Ty możesz wiedzieć, wróć się do szkoły"
Jeśli wiemy coś lepiej, zawsze jakiś niedoedukowany imbecyl odbierze informacje o których nie miał pojęcia, za przejaw nieuctwa.

4. "Naucz się pisać po polsku!"
Uważaj pisząc szybko, zawsze może Ci się jakaś literka omsknąć, przecinek gdzieś zaginąć i to wystarczy by trolle ruszyły do boju, nie ważne co piszesz, ważne są przecinki i kropki oraz słowa bez braków.

5. "Bo PełOwska chołota nic nie poniemaju"
Nie wiem czemu to ma służyć. Ta kontra ma różne formy ale zawsze taki sam sens, zawsze chodzi o obecnie rządzącą partię, która zdaniem trolujących rządzi całym internetem oraz płaci wszystkim innym komentującym.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.