wtorek, 4 czerwca 2013

Fronda podziwia Nigerie

Fronda podziwia nigeryjskie "rozwiązania prawne" dotyczące homoseksualizmu.

"Za zawarcie małżeństwa parze grozi do 14 lat więzienia. Za bycie świadkiem zawarcia takiego związku można otrzymać 10 lat pozbawienia wolności. Zakazana jest także każda forma publicznego wyrażania swoich uczuć wśród par homoseksualnych - 10 lat.
Co więcej, zakazuje się także wszelkiego homoaktywizmu za co również grozić ma 10 lat więzienia. (...)
Kraje afrykańskie mocno bronią się przed "postępem" w postrzeganiu ludzkiej seksualności."

Fronda podziwia, Fronda bije brawo, Fronda pewnie chciałaby takiej samej penalizacji kontaktów homoseksualnych u nas. Wszak Nigeria, Afryka w ogóle, to przykład godzien naśladowania dla Polski. W niektórych krajach Afryki, murzyńska ludność otumaniona przez wysłanników z Watykanu, pali na stosie (sic!) ludzi podejrzewanych o... czary.  Proponuje redaktorom Frondy przeprowadzić się do Afryki, będą tam mieli swój antypostępowy raj na ziemi, prawdziwy Eden dla popaprańców, zostanie tylko współczuć rdzennej ludności.

1 komentarze:

ExRa pisze...

Niektórym osobą wydaje się iż homoseksualizm jest zjawiskiem marginalnym. G prawda...Gdyby tak się kiedyś stało, że skłonności homoseksualne wypisane by były na czole to frondziaki zaliczyłby lekki opad szczęki kiedy okazałoby się iż gejem jest np ich najlepszy przyjaciel, mimo iż od lat żonaty, ich prawnik, którego szanują ponad wszystko, brysio z osiedla, którego bicepsy są większe od ich głowy, ich synowie. A na dodatek wyszłoby, że nauczycielka ich córek, która zbudza powszechny podziw i lekarka, która wypowiada się przeciw aborcji są parą...Nie mówiąc już, że w najbliższej rodzinie homoseksualizm niczym ekskluzywnym nie jest...ciekawe czy wtedy też popierane były by takie rozwiązania...

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.