środa, 30 maja 2012

Cytat z Frondy.

 Frondziaki znowu bawią. Odnośnie incydentu z "polskimi obozami koncentracyjnymi" napisali tak:

"Nie ulega wątpliwości, że Obama strzelił sobie w stopę krótko przed wyborami zrażając sobie tylu polskich wyborców"

A od kiedy to Polonia głosuje na Obame? Jak miał kogoś z Polonii urazić, to uraził już dawno temu... kolorem skóry i poglądami. Ci którzy na niego zagłosowali (ci nieliczni) pewnie zagłosują i drugi raz. No nic, Fronda będzie się teraz sztachać Obamą przez dobry miesiąc.

3 komentarze:

atkabe pisze...

Znam ludzi, którzy glosują i będą głosowali za Obamą, o Frondzie nie słyszeli , albo ich ta Fronda mało interesuje, ale tu w Katolandii , święte oburzenie trwa. Żałosne to .

Brunet pisze...

Dla utwierdzenia narodowej dumy należałoby jeszcze wypowiedzieć wojnę najgłupszemu państwu świata, a przy okazji wypowiedzieć wojnę całemu światu za to, że narodowe święte oburzenie zwyczajnie olewa:)

Ra pisze...

A nie poradzili mu, żeby publicznie zgnoił Tuska aby "odzyskać" głosy wyborcóFF ?

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.