piątek, 30 grudnia 2011

Cyrk Ewy D.

Wpatrzona w monitor, zerkam od czasu do czasu co tam w telewizji. Drzyzga - goście Drzyzgi to galeria osobliwości. Dziś panie koło 50 i ich doświadczenia z kiepskimi mężczyznami. Po chwili słuchania doszłam do wniosku, że kobiety to często gorsze fantastki niż faceci...a pewnym wieku, fantazja chyba rozwija skrzydła.

2 komentarze:

Ra pisze...

Show Pani D. stracił na wartości tak samo jak kiedyś program J. Springera, jednak u Pani D. na szczęście nie widać jeszcze mordobicia i zrzucania z siebie ubrań w imię nie wiadomo czego. Chociaż dawno programu Pani D. nie widziałam, może już 'ewoluował'...

panna_maruda pisze...

Ewa Dżyzga skończyła się wtedy, kiedy przyszedł do Niej chłopiec ciągnący na łańcuchu sweter menela mówiąc, że to jego zwierzątko. Nie zapamiętałam imienia tego osobliwego pupila niestety. Z całym szacunkiem dla pani Efy Dżyzgi - kto jej wymyśla tematy do "Rozmów w toku"?

Prześlij komentarz

Komentuj w miarę przyzwoicie. Jeśli masz zamiar dodać do mojej osoby kilka epitetów- daruj sobie, komentarz zostanie usunięty, chyba że przegniesz pałę, to pokaże innym jakim jesteś burakiem i komentarz pozostanie. Jeśli mentalnie masz 13 lat i chcesz napisać coś w stylu "boże ale ty jesteś gupia" to dorośnij, wróć i może wtedy Twój komentarz pozostanie. Jeśli chcesz tutaj toczyć pianę z katolickiej miłości do bliźniego- usunę Twoje wypociny. Jesteś anonimem? PODPISZ SIĘ! Mała nowelizacja- jeśli wpadasz tu tylko po to, by atakować wypowiadających się na moim blogu, pardon ale... wypadasz.